Головна » 2018 » Травень » 28 » Ректор МДУ Костянтин Балабанов – Почесний доктор Фракійського університету імені Демокріта (Греція)
10:08
Ректор МДУ Костянтин Балабанов – Почесний доктор Фракійського університету імені Демокріта (Греція)

Ректору Маріупольського державного університету, професору Костянтину Балабанову присвоїли звання Почесного доктора Фракійського університету імені Демокріта (Греція). Таке рішення одностайно прийняла Вчена рада університету з урахуванням вагомого внеску ректора МДУ у розвиток гуманітарної науки та зміцнення дружніх відносин між народами України і Греції.

Урочисті збори проходили у рамках міжнародної конференції «Інноваційні підходи у викладанні іноземних мов», яка проводилася на базі грецького університету 25-27 травня.

 

Фракійський університет імені Демокріта – це відомий грецький виш, який має великий досвід підготовки правознавців, філологів, істориків та інших фахівців гуманітарного профілю. МДУ з ним пов’язує  угода про співпрацю, яка передбачає, зокрема, спільні наукові дослідження й обмін студентами і викладачами у рамках програми «Еразмус+».

 

Колектив МДУ сердечно вітає Костянтина Васильовича із присвоєнням почесного звання та бажає творчої наснаги для подальшої плідної діяльності на благо розвитку співробітництва між українським і грецьким народами!

 

Читайте також: Ректору МДУ Костянтину Балабанову присвоїли звання Почесного доктора Янінського університету (Греція)

Переглядів: 1033 | Додав: Прес-центр