Головна » 2016 » Грудень » 15 » Ректор МДУ Костянтин Балабанов провів зустріч зі співробітниками посольств Німеччини та Бельгії
17:11
Ректор МДУ Костянтин Балабанов провів зустріч зі співробітниками посольств Німеччини та Бельгії

Цього тижня ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов провів зустріч зі співробітниками дипломатичних представництв європейських країн – першим секретарем Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістіаном Ерншнайдером і другим секретарем Посольства Королівства Бельгія в Україні Дірком Декостером. Обговорювався широкий спектр питань, зокрема, перспективи введення безвізового режиму для України і проблеми підтримки переселенців з тимчасово окупованих територій. Окремо були розглянуті напрямки співпраці з університетом у науково-освітній, гуманітарній та культурній сферах.

Під час спілкування Костянтин Балабанов розповів про досягнення університету у галузі міжнародного співробітництва й активну волонтерську діяльність студентів і викладачів вишу. Ректор підкреслив, що МДУ приділяє велику увагу підтримці українських військових та вимушених переселенців, зазначивши, що наразі в університеті навчається 100 студентів, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Зустріч, ініційована авторитетними іноземними дипломатами, тривала кілька годин і мала на меті вивчення загальної обстановки у місті, розташованому неподалік від лінії зіткнення, шляхом знайомства з університетом, який є активним учасником громадського життя прифронтового Маріуполя.

По завершенні бесіди Дірк Декостер і Крістіан Ерншнайдер побажали МДУ подальшої успішної роботи і підтримали впевненість ректора у продовженні плідної співпраці вишу з посольствами Бельгії та Німеччини.

Читайте також: Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч зустрівся зі студентами Маріупольського державного університету

Переглядів: 384 | Додав: Прес-центр