Головна » 2017 » Лютий » 14 » Ректор МДУ Костянтин Балабанов провів зустрічі з працівниками та студентами факультетів
14:43
Ректор МДУ Костянтин Балабанов провів зустрічі з працівниками та студентами факультетів

На минулому тижні ректор Маріупольського державного університету, професор Костянтин Балабанов провів зустріч із викладачами та студентами факультету іноземних мов. Спочатку ректор подякував за роботу колишньому декану факультету Ірині Соколовій і представив новообраного Олену Павленко.

Разом з представниками ФІМ Костянтин Балабанов обговорив поточний стан справ на факультеті. Особливу увагу ректор звернув на необхідність активізації профорієнтаційної роботи, тому що через ситуацію в регіоні кількість абітурієнтів помітно знизилося. Також ректор окреслив, що є необхідність відкриття нових спеціальностей на факультеті.

На зустрічі повним складом була присутня студентська рада факультету іноземних мов. Хлопці та дівчата висловили підтримку керівництву вузу у розвитку факультету і університету в цілому.

Сьогодні в актовому залі МДУ відбулася зустріч Костянтина Балабанова з факультетом філології та масових комунікацій. Ректор представив студентам та трудовому колективу ФФіМК декана Світлану Безчотнікову, відзначивши її багаторічну працю на благо факультету. Також Костянтин Балабанов подякував в.о. декана Тетяні Грачовій.
Костянтин Васильович звернув уваги на активізацію профорієнтаційної роботи в вузі, також ректор наголосив на проблемах факультету.

 

Завдяки таким зустрічам студенти мають можливість отримати відповіді на хвилюючі їх питання особисто від ректора, а він, у свою чергу, дізнатися про настрої студентства, їх проблеми та побажання. Спілкуючись із представниками факультетів, Костянтин Васильович наголосив на досягненнях кожного факультету, а також відзначив кращих студентів, які демонструють успіхи у навчанні, науковій і громадській діяльності. 

Подібні зустрічі ректор проведе найближчим часом і з іншими факультетами МДУ

Читайте також: Вчителі шкіл отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації у МДУ

Переглядів: 973 | Додав: Прес-центр