Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Вівторок, 23.01.2018, 02:10
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
  Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал
 • Головна » 2017 » Листопад » 13 » Ректор МДУ обговорив перспективи розвитку факультету іноземних мов на зустрічі з викладачами і студентами
  21:28
  Ректор МДУ обговорив перспективи розвитку факультету іноземних мов на зустрічі з викладачами і студентами

  10 листопада відбулася зустріч ректора із колективом та студентами факультету іноземних мов на чолі з деканом, професором Оленою Павленко. Спілкування було жвавим і відвертим. Студентська молодь активно долучилася до діалогу, і це дуже важливо, адже, як зауважив ректор МДУ, професор, Почесний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов, усе, що відбувається в університеті, робиться заради студентів.

  Традиційно на початку зустрічі ректор озвучив основні показники роботи факультету за всіма напрямками. На сьогоднішній день на факультеті іноземних мов навчається 414 студентів. Освітній процес забезпечують 4 кафедри, а це 45 науково-педагогічних працівників.

  Викладачі та студенти активно працюють у напрямку популяризації вивчення англійської, німецької, італійської, французької мов серед учнівської молоді міста. Зокрема, цього літа викладачі кафедри англійської філології і студенти, які вивчають англійську, брали участь в організації Літніх мовних таборів на базі загальноосвітніх шкіл Маріуполя у рамках проекту GoGlobal. Викладачі кафедри італійської філології розробили програму факультативу з італійської мови для учнів гімназії № 2 і наразі займаються виданням підручника до цієї програми.

  Костянтин Балабанов відзначив результативність міжнародної діяльності факультету іноземних мов. Так, кафедри факультету активно співпрацюють з Посольствами  Німеччини, Франції, Італії в Україні, Ґете-інститутом, Німецькою службою академічних обмінів (DAAD), Британською радою, Італійським інститутом культури в Києві, Університетом Базілікати, Римським університетом «Тор Вергата», університетами для іноземців міст Перуджа, Сієна, Реджо-ді-Калабрія.

  Іноземні партнери регулярно забезпечують кафедри навчальною та методичною літературою, відкривають доступ до онлайн-курсів, сприяють у залученні до викладання провідних фахівців-носіїв мови, фінансують участь викладачів у методичних семінарах з підвищення кваліфікації, виділяють стипендії для стажування студентів на базі зарубіжних вишів.

  У продовження теми по завершенні виступу ректора до присутніх звернулася завідувач кафедри німецької та французької філології, доцент Юлія Кажан. Вона повідомила про участь кафедри у проведенні Тижнів Німеччини в Україні, у рамках яких в університеті відбудеться низка цікавих тематичних заходів.

  Студенти ж скористалися можливістю поставити питання ректору. Їх зацікавили умови навчання студентів факультету у зимовий період, облаштування аудиторії для заняття фізкультурою, а також можливість придбання необхідних костюмів для проведення благодійних заходів для дітей. 

  Відповівши на питання аудиторії, Костянтин Балабанов побажав присутнім великих успіхів та примноження особистих і колективних досягнень. Наприкінці зустрічі Олена Павленко повідомила, що у зв'язку із зростанням факультету з'явилася потреба у призначенні ще одного заступника декана. Ним стала старший викладач Марина Марченко. Заступником декана з виховної роботи залишається Максим Стьопін.

  Серед завдань, які наразі стоять перед факультетом, є активізація профорієнтаційної роботи у взаємодії з департаментом освіти і навчальними закладами міста, відкриття факультативу з іспанської та китайської мов з перспективою їх впровадження як третьої іноземної мови, відновлення діяльності Ізраїльського і Китайського культурних центрів, започаткування випуску наукового видання «Вісник МДУ. Серія: Педагогіка».

  Читайте також: Ректор МДУ Костянтин Балабанов зустрівся із факультетом грецької філології та перекладу

  Переглядів: 245 | Додав: Прес-центр


  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Листопад 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930             
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2018

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com