Головна » 2017 » Березень » 29 » Співробітники дитячого садку № 156 високо оцінили рівень підготовки студентів-практикантів МДУ
17:14
Співробітники дитячого садку № 156 високо оцінили рівень підготовки студентів-практикантів МДУ

29 березня на педагогічній раді у дошкільному навчальному закладі № 156 «Дельфінятко» обговорили підсумки практики студентів 1-4 курсів спеціальності «Дошкільна освіта» Маріупольського державного університету. В обговоренні взяли участь завідувачка дитячого садку Регіна Андрієвська-Герланець, методист Тетяна Потапова, керівник практики від кафедри дошкільної освіти, професор Юлія Косенко, вихователі та самі практиканти. Педагоги-наставники відзначили високий рівень теоретичної підготовки студентів, їх активну участь у роботі з дітьми, велике прагнення оволодівати педагогічними уміння, відповідальність і старанність під час виконання програм практики.  

Студенти говорили про те, чого навчилися під час практики у дитсадку, у яких професійних знаннях відчули потребу, яких умінь педагогічної взаємодії не вистачало у роботі з дошкільниками різних вікових груп. Практиканти зазначили, що атмосфера довіри, підтримки, наставництва, високого професіоналізму вихователів допомогла їм переконатися у правильному виборі професії.

На завершення студенти подякували вихователям, співробітникам дошкільного закладу і керівникам практики за створення сприятливих умов для набуття досвіду роботи за обраним фахом і висловили бажання  продовжувати співпрацю з педагогічним колективом й наступну практику проходити у тих же групах, щоб побачити як зростають у своєму розвитку малюки «Дельфінятка». Подарунком для педагогів-наставників була українська пісня у виконанні студентів 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта».  

Читайте також: Вчителі маріупольських шкіл підвищували кваліфікацію на базі МДУ

Переглядів: 381 | Додав: Прес-центр