Головна » 2018 » Березень » 22 » «Робота і практика у Німеччині»: у МДУ пройшла презентація студентської рекрутингової компанії
18:05
«Робота і практика у Німеччині»: у МДУ пройшла презентація студентської рекрутингової компанії

22 березня у Маріупольському державному університеті відбулася зустріч студентів із директором з розвитку компанії «Selfinvest» Артемом Руденком. МДУ вже другий рік співпрацює із «Selfinvest» – студентською рекрутинговою компанією, яка спеціалізується на офіційному працевлаштуванні студентів у Німеччині.

Компанія пропонує студентам невипускних курсів усіх факультетів зануритися в інтернаціональне середовище, отримати корисний досвід і поліпшити свій фінансовий стан, працюючи у Німеччині у таких сферах, як сільське господарство, готельно-ресторанна справа, виробництво, пошта/логістика, клінінгова справа, будівництво, медицина.

Артем Руденко підготував для молоді презентацію «Робота і практика у Німеччині» і відповів на всі запитання присутніх стосовно працевлаштування у Німеччині. 

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном (0629) 58-74-88 (відділ міжнародних зв'язків МДУ), адреса: корпус № 1 (пр. Будівельників, 129а), каб. 216.

Читайте також: Доцент МДУ Юлія Кажан підвищуватиме кваліфікацію вчителів німецької мови відповідно до Концепції «Нова українська школа»

Переглядів: 213 | Додав: Прес-центр