Головна » 2017 » Червень » 27 » Родина відомого краєзнавця Аркадія Проценко передала книги до бібліотеки МДУ
11:17
Родина відомого краєзнавця Аркадія Проценко передала книги до бібліотеки МДУ

Добірку авторських видань передала в дар науковій бібліотеці Маріупольський державного університету сім'я Аркадія Проценко - відомого краєзнавця, почесного громадянина Маріуполя, члена Спілки журналістів України. Книги Аркадія Дмитровича присвячені історичним вулицях нашого міста, Державному грецькому робоче-колгоспному театру, визначним особистостям, чиї імена пов'язані з Приазов'ям та Маріуполем. Ці видання становлять великий науковий інтерес для студентів, викладачів університету та всіх, хто цікавиться питаннями краєзнавства.

Відзначимо, що активна краєзнавча, в тому числі науково-дослідницька робота, ведеться у бібліотеці МДУ: оформляються виставки, проводяться пішохідні та віртуальні екскурсії для жителів і гостей міста, надаються консультації краєзнавчого характеру за запитами організацій.

Співробітники бібліотеки - учасники телепрограм краєзнавчого характеру, автори статей, присвячених особливостям маріупольської архітектури, історії старого міського некрополя, видатним маріупольцям. Протягом останніх років бібліотека брала участь в проектах "Architecture Ukraine", "Маріуполь - це Україна" та ін., а з цього року розпочала співпрацю з Фондом збереження культурної спадщини Маріуполя.

Подібній діяльності багато в чому сприяє наявність краєзнавчого фонду, важливе значення в якому мають і книги Аркадія Проценко.

Колектив МДУ висловлює подяку родині автора за поповнення університетської бібліотеки.

Читайте також: Історики МДУ презентували «Гральний літопис Київської Русі»

Переглядів: 313 | Додав: Прес-центр