Головна » 2017 » Листопад » 21 » У МДУ розпочалися Дні греків Приазов'я
13:18
У МДУ розпочалися Дні греків Приазов'я

21 листопада на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету відбулося відкриття щорічного циклу тематичних заходів «Дні греків Приазов’я», організованого кафедрою грецької філології та перекладу. 

З вітальним словом до присутніх звернулася проректор з науково педагогічної роботи МДУ Олена Проценко відзначила вагомий внесок кафедри грецької філології та перекладу у розвиток еллінізму у Маріуполі та у Приазов’ї.

Урочисте відкриття «Днів греків Приазов’я» відвідали Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу, голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи, голова Маріупольського товариства греків Надія Чапні, начальник управління «Секретаріат ради» Маріупольської міської ради Юлія Стамбулджи.

На відкритті відбулося нагородження переможців та учасників фотоконкурсу «Вай, курциц, курциц», який проходив з 25 жовтня по 16 листопада. У фотоконкурсі взяли участь студенти МДУ, учні загальноосвітніх шкіл Маріуполя та прилеглих грецьких сіл (Мангуш, Мирне, Кас’янівка, Сартана, Старий Крим тощо), члени Бердянського товариства греків. Наймолодшій учасниці було лише 2 роки.

 

Конкурсні роботи можна було переглянути на виставці, розміщеній у холі факультету. Автори найкращих фото отримали призи від Генерального консульства Грецької Республіки в Маріуполі, Федерації грецьких товариств України, Маріупольської міської ради, кафедри грецької філології та перекладу. 

Після нагородження переможців фотоконкурсу на присутніх очікувала концертна програма, яка познайомила їх із піснями та танцями греків Приазов’я. Творчі номери підготували студенти факультету грецької філології та перекладу Маріупольського держуніверситету.

Читайте також: II Тиждень італійської кухні у світі (програма)

 


 

Переглядів: 525 | Додав: Прес-центр