Головна » 2017 » Листопад » 16 » Секрети журналістської діяльності від майстрів пресової журналістики
10:32
Секрети журналістської діяльності від майстрів пресової журналістики

14 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університета відбулася зустріч засновника тижневика «Дзеркало тижня» Володимира Мостового та директора-головного редактора ПАТ «Газета «Приазовский рабочий» Миколи Токарського зі студентами спеціальності «Журналістика». 

Майстри друкованого слова ділилися секретами свого професійного становлення та давали поради студентам стосовно їх майбутньої журналістської діяльності. Зокрема, Володимир Мостовий, чий досвід роботи в пресовій журналістиці налічує понад 50 років, розповів про стандарти професії. Також він акцентував увагу на тому, що головне для журналіста – його ім’я, яке важко заробити та дуже легко втратити. Микола Токарський розповів про свій професійний шлях та зупинився на тих правилах, якими він керується в своїй роботі. Він наголосив на важливості об’єктивності як на головній рисі журналістики.

На зустрічі студенти мали можливість поставити запитання гостям. Майбутні журналісти цікавилися сторінками творчої діяльності фахівців та їх першими кроками в професії.

Читайте також: Першокурсники МДУ відвідали майстер-клас професора Тетяни Іванової «Міфи комунікацій»

Переглядів: 304 | Додав: Press