Головна » 2017 » Березень » 2 » Семінар-практикум «Визнання іноземних документів про освіту в Україні вищими навчальними закладами. Перевірка автентичності»
14:53
Семінар-практикум «Визнання іноземних документів про освіту в Україні вищими навчальними закладами. Перевірка автентичності»

З прийняттям нової редакції Закону України «Про вищу освіту» вищі навчальні заклади України набули право самостійно приймати рішення про визнання іноземних документів про освіту. Організація цієї роботи у виші потребує певних знань і навичок, зокрема знання як українських, так і міжнародних нормативно-правових актів, міжнародних практик визнання, систем освіти різних країн світу.

Ці та інші знання та професійні навички вдосконалювала начальник відділу міжнародних зв’язків Маріупольського державного університету Лідія Найдьонова під час семінару-практикуму «Визнання іноземних документів про освіту в Україні вищими навчальними закладами. Перевірка автентичності», який проходив у Києві. Тренінг був організований Національним інформаційним центром академічної мобільності ENIC Ukraine і розрахований на 15-20 осіб. 

На семінарі учасники отримали практичні рекомендації щодо організації процедури визнання іноземних документів про освіту у ВНЗ, а також можливість поспілкуватися із досвідченими визнавачами іноземних освітніх документів та отримати відповіді на свої запитання. Ключовою особливістю заходу став практикум від Центру ENIC Ukraine з перевірки автентичності документів про освіту різних країн світу. Кілька команд разом зі спеціалістами Центру на реальних прикладах спробували застосувати різні способи перевірки автентичності іноземних документів, дізнавалися, які складні та нетипові ситуації можуть виникнути на цьому етапі, та шукали варіанти вирішення таких задач. Кожна група розробила та продемонструвала свій алгоритм дій для підтвердження автентичності іноземного освітнього документа.

По завершенні навчання учасники отримали сертифікат про участь у семінарі-практикумі.

Читайте також: МДУ взяв участь у програмі Британської Ради в Україні «Міжнародний відділ університету: кращі практики»

Переглядів: 240 | Додав: Прес-центр