Головна » 2017 » Березень » 9 » «Шевченківський березень»: у МДУ відзначили річницю від дня народження Кобзаря
17:48
«Шевченківський березень»: у МДУ відзначили річницю від дня народження Кобзаря

Щороку у березні кафедра української філології Маріупольського державного університету долучається до вшанування пам’яті видатного українського письменника Тараса Шевченка. З метою гідного відзначення 203-ї річниці від дня народження Кобзаря й актуалізації його культурної спадщини колектив кафедри разом зі студентами спеціальності «Українська мова та література» організували серію культурно-просвітницьких заходів під назвою «Шевченківський березень».

З-поміж складових цьогорічної програми варто відзначити тематичну лекцію-презентацію «Шевченко – художник», яка відбулася на факультеті філології та масових комунікацій, круглий стіл для учасників науково-інтелектуального клубу і студентів факультету на тему «Шевченків міф України», знайомство з піснями сучасних українських виконавців на слова віршів Тараса Шевченка (гурти «Скрябін», «Тартак», «Kozak System», «Сестри Тельнюк»).

«Шевченківський березень» був розрахований не лише на студентську, а й на учнівську молодь. Під час проходження педагогічної практики студенти спеціальності «Українська мова та література» провели вікторини «І чужому навчайтесь, і свого не цурайтесь…», «Шляхом великої долі Тараса Шевченка», «Жінка у творчості Тараса Шевченка: погляд з ХХІ ст.» для учнів загальноосвітніх шкіл Маріуполя. Крім того, студенти разом  з учнями школи-інтернату № 2 взяли участь у «Шевченківських читаннях».

Популяризація культурної спадщини українського народу – одне з пріоритетних завдань кафедри української філології МДУ, а ініціативне студентство охоче долучається до цього процесу.

Читайте також: У переддень 8 Березня доцент МДУ Ірина Мельничук отримала подяку міського голови

Переглядів: 422 | Додав: Прес-центр