Головна » 2018 » Листопад » 1 » Учні школи-гімназії №1 відвідали Музей історії та археології МДУ
10:52
Учні школи-гімназії №1 відвідали Музей історії та археології МДУ

31 жовтня учні 5 класу школи-гімназії №1 відвідали Музей історії та археології Маріупольського державного університету. Лекцію-екскурсію для школярів провели директор музею В’ячеслав Забавін та зберігач фондів Світлана Арабаджи. 

Метою заходу було ознайомлення учнівської молоді з основною експозицією музею, виставкою «З історії грошового обігу України», історією створення, ключовими напрямками діяльності і досягненнями МДУ.

Під час екскурсії школярі отримали змогу на власні очі побачити старовинні стріли та спис, амфори, стародавні знахідки, знайдені на теріторії Приазов'я, та почули багато цікавої інформації. В'ячеслав Забавін зауважив, що не все, що школярі бачать у підручниках з історії, правда. Наприклад, стародавні люди не викопували ями для упіймання мамонта, бо це було фізично складно зробити.


Археологічна експедиція і Музей історії та археологіїї МДУ проводить велику роботу у сфері охорони та реставрації історичних та археологічних пам’яток, пропагує та популяризує досягнення історичної науки, надає можливість використовувати фондовий та експозиційний матеріал в науково-дослідній роботі та навчальному процесі.


Важливим напрямком роботи істориків університету є взаємодія з учнями та вчителями закладів середньої освіти через проведення подібних екскурсій, майстер-класів, надання консультацій з питань історії, археології та краєзнавства.


Читайте також: Студенти провели історичну екскурсію для іноземних слухачів МДУ

Переглядів: 136 | Додав: Press