Головна » 2018 » Грудень » 3 » Школярі взяли участь у II етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства на базі МДУ
12:03
Школярі взяли участь у II етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства на базі МДУ

2 грудня на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з правознавства, у якому взяли участь понад 40 учнів 9-11 классів. Організація та проведення заходу є результатом плідної співпраці департаменту освіти Маріупольської міської ради, кафедри права та публічного адміністрування і Ради молодих вчених МДУ.

На відкритті олімпіади з вітальним словом виступили спеціаліст департаменту освіти Маріупольської міської ради Анжеліка Медведєва і доцент кафедри права та публічного адміністрування Євген Черних.


До організаційного комітету увійшли вчителі Маріупольського технологічного ліцею Валентина Кірпічнікова, СШ № 5 Валентина Фролова, НВК №69 Наталя Петрова, гімназії-початкової школи №17 Володимир Гречка, а також спеціаліст департаменту освіти Маріупольської міської ради Анжеліка Медведєва.


Цьогорічну олімпіаду приурочили до 70-річчя Конвенції ООН про права людини, тому одне із завдань олимпіади стосувалося тексту Конвенції. Протягом трьох годин учні заповнювали пропуски та знаходили помилки у нормативних актах, давали визначення юридичним термінам, вирішували правові задачі.


Читайте також: На базі МДУ тривають II етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад

Переглядів: 114 | Додав: Press