Головна » 2023 » Квітень » 13 » «Сила саморефлексії»: магістрант МДУ Сергій Рашевський відвідав тренінговий курс у Вірменії
16:20
«Сила саморефлексії»: магістрант МДУ Сергій Рашевський відвідав тренінговий курс у Вірменії

Молодь Маріупольського державного університету активно використовує неформальну освіту для самопізнання та особистісного розвитку. Магістрант спеціальності «Перекладознавчі студії: італійська мова та культура, англійська мова» Сергій Рашевський відвідав Вірменію для участі у тренінговому курсі «Сила саморефлексії» від програми міжнародної мобільності Еразмус+. 

Співорганізаторами проєкту виступила громадська організація «Культурно-освітня платформа «Сенс», до якої входять викладачі, випускники і студенти МДУ на чолі з доценткою кафедри історії та археології Світланою Арабаджи.


Тренінг зібрав у курортному місті Діліжан молодь з України, Грузії, Вірменії, Словаччини, Чехії, Португалії. Він мав на меті покращити компетенції учасників за допомогою методів неформальної освіти.


Ментори проєкту ділилися досвідом розуміння конфліктів та боротьби зі стресом і дистресом, а також вміннями саморегуляції та коучінгу. Отриманні знання дозволять молоді розумно вести соціальний діалог, допомогти власному психічному здоров’ю, чіткіше ставити цілі для їх успішної реалізації.  

 

Особисто для мене сесії з коучінгу були найбільш корисними. Вони допомогли мені дізнатися, як розкрити власний потенціал, зрозуміти обставини, у яких знаходишся, та цілі, до яких прагнеш йти. Крім того, від стресових ситуацій ніхто не застрахований, а коучінг якраз допомагає з вирішенням цієї проблеми,


– магістрант Сергій Рашевський.


Подібні тренінги виступають майданчиком не тільки для передачі корисних знань, а і для донесення важливої інформації. Окрім відвідування навчальних сесій учасники проєкту проводили мультикультурні вечори, на яких представляли країни. 


Сергій разом з іншими українцями презентували традиційні страви та напої, розповідали про головні міста, серед яких героїчний Маріуполь. Не оминула молодь і тему війни, яка нерозривно пов'язана з сьогоденням нескоренної країни. На згадку команда подарувала іноземцям стікери з Україною.


У вільний час учасники тренінгового курсу відвідували екскурсії містом і природними пам'ятками, до яких відносяться оленяча ферма та озеро Севан з краєвидом на засніжені гори. 

 

Читайте також: Студент МДУ Іван Апанасько став випускником Школи права в Афінах (ІНТЕРВ’Ю)

Переглядів: 162 | Додав: Press2