Головна » 2016 » Листопад » 21 » Спеціальність «Практична психологія» святкує 15-річчя
17:54
Спеціальність «Практична психологія» святкує 15-річчя

18 листопада у Маріупольському державному університеті  на факультеті філології та масових комунікацій відбувся круглий стіл, присвячений 15-річчю спеціальності «Практична психологія» та 25-річчю МДУ на тему «Минуле, теперішнє, майбутнє спеціальності «Практична психологія» МДУ. Зв'язок поколінь: випускник 2006 – абітурієнт 2017 - …».

Під час круглого столу учасники обговорили історію становлення спеціальності «Практична психологія», починаючи з 2001 року, особливості фахової підготовки практичних психологів.

Всіх присутніх привітав ректор МДУ, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі, професор Костянтин Балабанов та доктор філологічних наук, професор МДУ Світлана Безчотнікова.

Також прийняли участь студенти, викладачі та майбутні абітурієнти із загальноосвітніх шкіл Маріуполя.

У рамках роботи круглого столу було встановлено відео зв’язок з випускниками минулих років, які мешкають та працюють у різних куточках світу. Вони звернулися зі словами подяки до ректора МДУ, викладачів кафедри практичної психології, з побажаннями подальшого розвитку спеціальності, звернулись до теперішніх студентів, абітурієнтів та  всіх учасників круглого столу. Поділилися незабутніми спогадами власного студентства.

Читайте також: Студенти та викладачі МДУ відзначили 85-річчя Маріупольського радіомовлення

 

 

 

 

 

Переглядів: 393 | Додав: Прес-центр