Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Неділя, 18.02.2018, 10:44
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
  Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал
 • Головна » 2017 » Липень » 6 » Співпраця кафедри німецької та французької філології МДУ з Ґете-Інститутом триває
  13:17
  Співпраця кафедри німецької та французької філології МДУ з Ґете-Інститутом триває

  У рамках угоди про співпрацю з Ґете-Інститутом Маріупольський державний університет, а саме кафедра німецької та французької філології, бере активну участь у реалізації проекту «Вчимося навчати німецької». У рамках проекту Ґете-Інститут проводить низку науково-методичних заходів, під час яких викладачі МДУ не лише навчаються, а і навчають інших.

  Так, завідувач кафедри, доцент Юлія Кажан виступила референтом на літньому мовному інтенсиві, який мав на меті підготовку вчителів німецької мови Херсонщини та інших регіонів України до складання міжнародного мовного іспиту В2. Навчання проходило з 19 по 29 червня на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

  3 24 по 28 червня у Ґете-Інституті у Києві відбувся науково-методичний семінар для викладачів українських вишів, які задіяні у проекті з імплементації методичних розробок у Ґете-Інституту – серії матеріалів «Вчимося навчати німецької». У семінарі взяли участь старший викладач кафедри німецької та французької філології МДУ Марина Марченко та асистент Оксана Даниленко. Під час заходу учасники розглянули проблеми організації контролю та оцінювання навчальних досягнень студентів. Наступним етапом буде запровадження методичних розробок у процес підготовки філологів і вчителів німецької мови у МДУ, після чого викладачі отримають відповідні сертифікати Ґете-Інституту.

  За тим самим проектом з 29 по 30 червня у Ґете-Інституті у Києві відбулася планова зустріч робочої групи, до якої входять завідувач кафедри німецької та французької філології МДУ, доцент Юлія Кажан і старший викладач Марина Марченко. Під час зустрічі викладачі університету презентували звіт щодо участі студентів МДУ у проекті «Вчимося навчати німецької». 

  МДУ став першим українським вишем, який має практичні результати участі у проекті Ґете-Інституту «Вчимося навчати німецької», тож викладачі університету радо поділилися напрацьованим досвідом та отримали схвальну оцінку колег.

  Нагадаємо, що протягом 2016-2017 навчального року студенти IV курсу ОС «Бакалавр» спеціальності «Мова та література (німецька)» пройшли курс з методики викладання німецької мови у режимі комбінованого навчання (Blended Learning) під керівництвом тьютора Юлії Кажан. За результатами навчання кращі студенти отримають міжнародні сертифікати, які підтверджуватимуть високий рівень сформованості їхньої методичної компетентності. 

  Читайте також: Археологічна експедиція МДУ знову вирушить до старовинного замку на Закарпатті

  Переглядів: 561 | Додав: Прес-центр


  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Липень 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31             
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2018

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com