Головна » 2016 » Грудень » 22 » Співробітники МДУ зустрілися з батьками майбутніх абітурієнтів
17:48
Співробітники МДУ зустрілися з батьками майбутніх абітурієнтів

22 грудня на базі загальноосвітньої школи № 10 відбувся профорієнтаційний захід за участі співробітників приймальної комісії і кафедр Маріупольського державного університету. На зустріч з представниками ВНЗ прийшли батьки і класні керівники старшокласників з 14 шкіл Лівобережного району міста, а також селища Виноградне.

На початку зустрічі до присутніх звернулася відповідальний секретар приймальної комісії МДУ Юлія Демидова. Вона зазначила переваги навчання в Маріупольському держуніверситеті, особливу увагу приділивши його міжнародній діяльності та особливостям прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році.

Детальніше про спеціальності МДУ розповіли в. о. завідувача кафедри італійської філології та перекладу, доцент Ганна Рудницька та старший викладач кафедри Олена Гавенко, а також доцент кафедри математичних методів і системного аналізу Михайло Войтович та старший викладач кафедри німецької філології Віктор Дорменєв. Крім того, мова йшла про стажування за кордоном, які можливі завдяки тісній співпраці університету з міжнародними партнерами.

23 грудня подібна зустріч відбудеться на базі загальноосвітньої школи № 47, а 12 січня - у м. Волноваха. Профорієнтаційні заходи проводяться за активного сприяння управління освіти Маріупольської міської ради.

Читайте також: Викладачі МДУ відвідали науковий семінар за міжнародним правом в Києві

Переглядів: 342 | Додав: Прес-центр