Головна » 2018 » Березень » 6 » Наукова бібліотека МДУ готується до відкриття Американського центру
11:22
Наукова бібліотека МДУ готується до відкриття Американського центру

На початку березня співробітники Наукової бібліотеки Маріупольського державного університету відвідали Посольство США в Україні у рамках програми «Американські центри». Заступник директора Наукової бібліотеки Світлана Назар’єва та бібліограф І категорії Олена Охріменко отримали рекомендації щодо створення на базі бібліотеки МДУ Американського центру у рамках проекту «Американська поличка». 

Привітала учасників проекту керівник програми «Американські центри» Маджія Крауз. З практикою роботи Американських центрів бібліотекарі ознайомилися під час відвідування America House та America Library (Національний університет «Києво-Могилянська академія»). Завданнями цих центрів є просвіта про Сполучені Штати, сприяння розумінню американської історії, культури та цінностей за допомогою американської художньої літератури, методичних та довідкових матеріалів, відеодисків та Інтернету. Також вони дізналися про грантові програми та ресурси.

Отриманий досвід дасть змогу розбудувати комфортне середовище та організувати високотехнологічний простір для відкритого діалогу між українцями та американцями. Перспективна програма діяльності Американського Центру Наукової бібліотеки МДУ включає широкий спектр заходів, зокрема обговорення питань політики, проведення семінарів, засідань дискусійних клубів, перегляд кінофільмів, організація виставок тощо.

Читайте також: «У США та у 17 країнах світу тепер краще розуміють Україну»: проректор МДУ Микола Трофименко пройшов стажування в Америці

Переглядів: 336 | Додав: Press