Головна » 2018 » Червень » 11 » Співробітники Наукової бібліотеки МДУ набувають навичок організації роботи Центру «Вікно в Америку»
15:03
Співробітники Наукової бібліотеки МДУ набувають навичок організації роботи Центру «Вікно в Америку»

5-7 червня співробітники Наукової бібліотеки Маріупольського державного університету взяли участь у семінарі «Зміцнюємо мережу: комунікація, співпраця, координація», організованому Посольством США в Україні разом з America House Kyiv.

Захід відбувся на базі центру «Вікно в Америку» наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. У семінарі взяли участь заступник директора Наукової бібліотеки МДУ Світлана Назар’єва та бібліограф І категорії, координатор Mariupol Window on America Center Олена Охріменко. Одним із завдань заходу було зміцнення мережі українських центрів завдяки практичним заняттям і тренінгам з використанням електронних засобів комунікації.

 

Співробітники бібліотеки відвідали лекції, долучилися до дискусій, виконали практичні завдання у групах і переглянули презентації результатів діяльності учасників. Слухачі ознайомилися з різноманітними освітніми ресурсами уряду США, навчилися планувати і розробляти інноваційні проекти на підтримку політичних, соціальних, економічних цілей сталого розвитку України.

 

По завершенні заходу учасники отримали сертифікати.

 

Центри «Вікно в Америку» створюють можливості для ознайомлення молодих українців з ресурсами про США. Маріупольський центр «Вікно в Америку» (Mariupol Window on America Center) був створений на базі МДУ у березні поточного року. Це місце проведення лекцій, презентацій, переглядів американських фільмів, літературних вечорів, зустрічей, які сприяють кращому розумінню життя і цінностей народу Сполучених Штатів Америки.

 

Читайте також: Викладачі МДУ взяли участь у роботі Літніх мовних шкіл

Переглядів: 177 | Додав: Press