Головна » 2017 » Березень » 16 » Співробітників обласної поліції запросили на навчання до МДУ
17:14
Співробітників обласної поліції запросили на навчання до МДУ

16 березня у рамках профорієнтаційної роботи співробітники приймальної комісії Маріупольського державного університету відвідали Головне управління Національної поліції в Донецькій області. Відповідальний секретар приймальної комісії МДУ Юлія Демидова ознайомила поліцейських із правилами прийому, факультетами та спеціальностями вишу. Враховуючи специфіку роботи правоохоронців, яка потребує широкого спектру знань і навичок, представники університету звернули увагу поліцейських на такі напрямки підготовки, як «Право», «Менеджмент», «Міжнародні економічні відносини», «Соціологія», «Психологія», «Філологія» (іноземні мови).

Наприкінці зустрічі поліцейські скористалися можливістю поставити питання представникам приймальної комісії МДУ. Цікавилися, зокрема, умовами вступу на основі диплома молодшого спеціаліста, а також здобуття другої вищої освіти. Співробітники МДУ роз’яснили, що у разі наявності диплома молодшого спеціаліста вступники зараховуються за вступними іспитами на 2 або 3 курс освітнього ступеня «Бакалавр». Для отримання другої вищої освіти на 2 або 3 курс абітурієнт вступає за співбесідою. Вступ на ОС «Магістр» на основі диплома бакалавра або спеціаліста відбувається за вступними екзаменами, а для тих, хто обрав спеціальність «Право», передбачена процедура проходження ЗНО.

Варто зазначити, що відповідно до угоди про співробітництво між Маріупольським держуніверситетом і ГУНП в Донецькій області викладачі МДУ беруть участь у програмі підвищення кваліфікації працівників поліції, поглиблюючи їх знання у галузі ділової української мови, історії рідного краю, національної культури. 

Читайте також: Приймальна комісія МДУ розпочала серію профорієнтаційних зустрічей з військовослужбовцями

Переглядів: 410 | Додав: Прес-центр