Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Спортивні змагання між студентами МДУ
11:46
Спортивні змагання між студентами МДУ

25 жовтня у спортивному комплексі Маріупольського державного університету під девізом «Спорт – це здоров’я» пройшли змагання між студентами спеціальності «Здоров’я людини». Це традиційне спортивне свято, яке організовує кафедра фізичного виховання спорту та здоров’я людини.

Цього року свої знання та фізичну підготовку демонстрували команди «Лід» (I курсу) «Оба-на» (II курс), «Фізребікі» (III курс) та «Адреналін» (IV курс). Хлопці та дівчата брали участь в естафетах, танцювали, відповідали на питання спортивної тематики.

За результатами всіх етапів змагання перше місце посіла команда третього курсу «Фізребікі», яка вже другий рік поспіль здобуває перемогу. Друге місце поділили між собою команди «Лід» та «Оба-на», на третьому місці змагання завершила команда «Адреналін». Кращим капітаном судді визнали студента третього курсу Леоніда Кузнецова.

Також днем раніше у спорткомплексі МДУ пройшли змагання з настільного тенісу між студентами всіх факультетів. Третє місце посів студент історичного факультету Влад Макаренко, друге – Максим Костенко (факультет грецької філології), а переміг у змаганнях студент історичного факультету Михайло Чуриков.

Вітаємо учасників і переможців змагань і бажаємо успіхів у навчанні

та нових спортивних досягнень!

Читайте також: У МДУ обрали найкращих танцюристів серед першокурсників (фотозвіт)

 

 

 

 

Переглядів: 314 | Додав: Прес-центр