Головна » 2017 » Грудень » 19 » Старший викладач МДУ, відомий журналіст і медіаексперт Андрій Куликов провів семінар для співробітників поліції Донеччини
14:40
Старший викладач МДУ, відомий журналіст і медіаексперт Андрій Куликов провів семінар для співробітників поліції Донеччини

18 грудня у Головному управлінні Національної поліції Донецької області відбувся семінар «Поліція діалогу: як дати інтерв’ю, щоб воно досягло поставленої мети», який провів старший викладач кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету, голова правління ГО «Громадського радіо», голова Комісії з журналістської етики, медіаексперт Андрій Куликов. У семінарі взяли участь керівники структурних підрозділів Головного управління Національної поліції в Донецькій області на чолі із заступником начальника ГУНП в Донецькій області, полковником поліції Василем Остапчуком.

Захід організований з ініціативи начальника ГУНП в Донецькій області, генерала поліції третього рангу Миколи Семенишина і ректора МДУ, професора, Почесного Генерального консула Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтина Балабанова у рамках угоди про співпрацю між поліцією Донеччини і Маріупольським держуніверситетом. 

Під час зустрічі Андрій Куликов поділився власним розумінням поняття «поліція діалогу» і баченням того, яким має бути ефективне спілкування поліцейських із представниками мас-медіа. Учасники семінару дізналися, як «примирити» очікування журналістів, для яких важливі подробиці, та як не зашкодити слідству.

Більше п’яти років Андрій Куликов є партнером і добрим другом Маріупольського держуніверситету. Він читає лекції, проводить майстер-класи і тренінги для студентів і представників ЗМІ. Віднедавна відомий український журналіст ділиться досвідом не лише зі студентською молоддю, а й зі співробітниками поліції.

У матеріалі використані фото ГУНП в Донецькій області

Читайте також: Професор МДУ Світлана Безчотнікова обговорила перспективи співпраці з німецькими партнерами

Переглядів: 402 | Додав: Press