Головна » 2017 » Грудень » 26 » Старшокурсників МДУ запросили на роботу до Маріупольської міської ради
14:23
Старшокурсників МДУ запросили на роботу до Маріупольської міської ради

26 грудня з ініціативи відділу з організації практик та працевлаштування випускників у Маріупольському державному університеті відбулася зустріч студентів з представниками Маріупольської міської ради. Перспективи працевлаштування з молоддю обговорили співробітники департаменту соціального захисту населення Сергій Голубков і Віта Іваннікова, начальник відділу оцінювання та розвитку персоналу Ірина Сабельнікова, начальник відділу кадрів та організаційного планування Світлана Гапонова. На зустрічі були присутні магістранти економіко-правового, історичного факультетів, факультету філології та масових комунікацій.

Представники установи-роботодавця розповіли про вакантні місця, умови подання документів та участі конкурсному відборі, зокрема про проведення співбесіди. Також мова йшла про можливості проходження стажування на базі міської ради, яке дозволить отримати управлінський досвід і в подальшому – перше місце роботи. 

Подібні заходи є корисними для старшокурсників, яким варто глибше замислюватися над пошуком роботи, адже сприяють налагодженню діалогу з потенційним роботодавцем. 

Детальніше про вакансії та умови працевлаштування читате на сайті міської ради.

Читайте також: У МДУ обговорили специфіку роботи регіональних ЗМІ в умовах імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Переглядів: 397 | Додав: Прес-центр