Головна » 2017 » Листопад » 13 » Стажування у Франції для кандидатів суспільних та гуманітарних наук
10:25
Стажування у Франції для кандидатів суспільних та гуманітарних наук

Фундація Будинок наук про людину (FMSH) і Посольство Франції в Україні надають допомогу для здійснення тримісячного наукового стажування у Франції для молодих українських науковців, які захистили кандидатську дисертацію, починаючи з 2012 року. Конкурс відбувається у рамках Програми Atlas (програма короткострокових пост-доківських стажувань).

Вимоги до кандидатів: 

  • бути українцем та працювати в закладі вищої освіти чи науковій установі;
  • мати диплом кандидата наук;
  • займатися дослідницькою діяльністю в галузі суспільних та гуманітарних наук (антропологія, літературознавство та мистецтвознавство, історія, географія, філософія, політичні науки, соціологія, археологія і т. п.);
  • науковець повинен самостійно знайти місце для стажування і має бути запрошеним дослідницькою лабораторією чи центром. Лист-запрошення з чітко прописаними умовами стажування, підписаний приймаючою стороною, направляється до Фундації Будинка науки про людину або до Посольства Франції в Україні.

Лауреатам надається фінансова допомога у розмірі 4700 € на три місяці (стипендія надається у три етапи, щомісячно). Статус стипендіата Уряду Франції звільняє від оплати консульських зборів та покриває страхування на період дії стипендії. Також Посольство Франції в Україні допомагає у підготовці візового досьє та з вирішенням логістичних питань.

Зареєструвати свою кандидатуру до участі можливо до 15 грудня 2017 року до 17:00 включно (Paris) на онлайн-платформі (французькою чи англійською).

Детальніше з умовами тримісячного наукового стажування у Франції можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також: На історичному факультеті пройшла лекція випускниці Програми імені Фулбрайта в Україні Юлії Сороки

Переглядів: 219 | Додав: Прес-центр