Головна » 2020 » Березень » 27 » Стипендіальна програма Фонду Конрада Аденауера (подача заявок – до 21 квітня)
15:45
Стипендіальна програма Фонду Конрада Аденауера (подача заявок – до 21 квітня)

Фонд Конрада Аденауера (м. Харків) надає студентам східноукраїнських університетів стипендії Sur Place, призначені для фінансування їх навчання в Україні та отримання ступеня бакалавра чи магістра на 2020-2021 навчальний рік. 

Програма триває до 12 місяців і передбачає отримання стипендії у розмірі 80 євро щомісяця. З-поміж іншого, Фонд пропонує для стипендіатів супровідні навчальні семінари, які мають на меті підвищення рівня як суспільно-політичних, так і спеціальних знань студентів. Тематичний спектр семінарів охоплює питання історії, політики, економіки та суспільствознавства.


Стипендіатами Фонду можуть стати студенти всіх спеціальностей, які мають українське громадянство і навчаються в будь-якому вищому навчальному закладі на території Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та підконтрольних українському уряду районів Донецької та Луганської областей.
 

Вимоги до кандидатів:

  • успішність в школі та університеті, загальна освіченість та здатність творчо мислити;
  • інтерес до цінностей, тем та політичного профілю Фонду Конрада Аденауера, готовність розвивати свою власну точку зору та толерантність до інакодумців;
  • активна громадська діяльність на користь інших людей та суспільства;
  • мотивація, потенціал, здібність до самопрезентації та соціальної компетентенції;
  • бажано володіння іноземною мовою (німецькою або англійською).


Кінцевий термін подання документів (лише в електронній формі) – 21 квітня.


З деталями можна ознайомитися на сайті Фонду Конрада Аденауера. У разі виникнення запитань надсилайте листи на електронну адресу Yuliya.Zabyrnyk@kas.de.


Читайте також: Запрошуємо до участі в обласному конкурсі «Молода людина року» (подача заявок – до 24 квітня)

Переглядів: 406 | Додав: Press2