Головна » 2017 » Жовтень » 31 » Студенти МДУ були волонтерами на фестивалі «Запорізька книжкова толока»
15:22
Студенти МДУ були волонтерами на фестивалі «Запорізька книжкова толока»

З 27 по 29 жовтня студенти Маріупольського державного університету відвідали Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока» в якості волонтерів. Організаторами фестивалю виступила громадська організація «Центр мистецтв «Арт-Простір».

«Запорізька книжкова толока» – це головна літературна подія Південного Сходу України, яка приваблює видавців, письменників, художників, культурних менеджерів з усієї країни, об'єднує тисячі людей, яким потрібна українська книга та цікава сучасна культура.

Під час літературно-мистецького фестивалю відбулися презентації громадських проектів, книжок, лекції, тренінги, читання поезій тощо. Студенти МДУ під час заходів допомагали у їх організації та проведенні. Також наряду з іншими учасниками вони мали змогу відвідувати лекції у вільний час, знайомитися з іншими волонтерами, які приїхали на Толоку з різних куточків України.

Студенти познайомились з успішними діячами України, з яких важливо брати приклад, а також купили декілька книжок улюблених авторів. Волонтерство на «Запорізькій книжковій толоці» дало практичне знання студентам МДУ, яке їм допоможе в організації подібного заходу у Маріуполі. 

Читайте також: Студентів МДУ планують залучити до проведення фестивалю «Книжкова толока» у Маріуполі

 

Переглядів: 332 | Додав: Прес-центр