Головна » 2017 » Вересень » 6 » Студактив МДУ запросив першокурсників приєднатися до їх команди
13:53
Студактив МДУ запросив першокурсників приєднатися до їх команди

Студентська рада Маріупольського державного університету сьогодні організувала зустріч з першокурсниками. На початку зустрічі виступила помічник проректора з питань виховної роботи Христина Ткаченко, яка привітала першокурсників і представила роботу Молодіжного центра, студентської ради, деканату по роботі зі студентами. 

Детально про роботу студентської ради МДУ першокурсникам розповів її голова Сергій Яровий та завідувачі відділів студради. Студенти-активісти університету запросили новачків приєднатися до їх команди і брати активну участь у житті Альма-матер.

З роботою профспілкового комітету студентів ознайомила заступник голови об'єднаного профкому МДУ Світлана Костіна, після чого виступила художній керівник народного ансамблю танцю «Промінь» Юлія Мезікова, яка запропонувала хлопцям та дівчатам долучитися до колективу. Конкурсний відбір до «Проміня» відбудеться 15 вересня о 15:00 в аудиторії 102 історичного факультету.

Також першокурсників запросили до ансамблю сучасного танцю «Equilibrium» (художній керівник – Сергій Костюченко). 12 вересня о 17:00 у аудиторії 102 історичного факультету відбудеться конкурсний відбір юнаків і дівчат.

Читайте також: Місячні проїзні квитки для студентів

Переглядів: 765 | Додав: Прес-центр