Головна » 2017 » Листопад » 10 » Студентка МДУ провела урок італійської мови у школі № 67
11:43
Студентка МДУ провела урок італійської мови у школі № 67

Студентка 4 курсу спеціальності «Мова та література (італійська)» Маріупольського державного університету Дар'я Науменко провела відкритий урок італійської мови у загальноосвітнй школі № 67 м. Маріуполя. Під час заняття учні 9-11 классів познайомилися з Італією, вивчили нові слова, а також дізналися про спеціальності кафедри італійської філології і діяльність Італійського культурного центру МДУ. Урок проведений у рамках підготовки до педагогічної практики.

Кафедра італійської філології МДУ постійно співпрацює зі школами міста. Цього року викладачі кафедри розробили навчальну програму для факультативу з ітаійської мови для Гімназії № 2 і спільно з вчителем гімназії Катериною Карабєн-Фортун готують підручник відповідно до цієї програми. Крім того, студенти-італьяністи допомагають в організації заходів за італійською тематикою, зокрема сприяють учням у підговці художніх номерів для презентації італійської мови на шкільних святах.

Педагогічна практика студентів спеціальності «Мова та література (італійська)» обов'язково передбачає проведення уроку з італійської мови. Його мета – викликати інтерес учнів до вивчення італійської мови, літератури та культури і разом з цим познайомити їх з МДУ, де можна здобути освіту за цим напрямом. Таким чином, студенти здобувають і вдосконалюють педагогічні навички, а кафедра реалізує ефективну форму профорієнтаційної роботи.

Читайте також: На факультеті іноземних мов МДУ пройшов міський етап обласного фестивалю «Мій кращий урок німецької мови»

Переглядів: 260 | Додав: Прес-центр