Головна » 2021 » Вересень » 2 » Студент МДУ Микола Шабельник отримуватиме академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні
16:20
Студент МДУ Микола Шабельник отримуватиме академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні

Студенту IV курсу спеціальності «Економіка» Маріупольського державного університету Миколі Шабельнику призначено академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2021/2022 навчальний рік.

Загалом стипендію отримуватимуть 38 студентів і курсантів закладів вищої освіти України. За вагомі досягнення у навчальній, науковій, творчій і громадській діяльностях Микола став першим у списку найкращих студентів-стипендіатів, які вивчають економіку. 


Протягом усього періоду навчання у Маріупольському університеті хлопець є відмінником і входить до числа кращих студентів вишу. Він виконує обов'язки старости академічної групи та є членом науково-методичної комісії економіко-правового факультету. 


Микола виявляє здібності у науково-дослідній роботі. У його науковому доробку дві статті у фаховому виданні, включеного до міжнародних наукометричних баз, а також вісім тез доповідей науково-практичних конференцій. Серед вагомих здобутків хлопця призові місця на всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт зі спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Міжнародні економічні відносини». 


Творчі здібності Микола яскраво демонструє у складі народного ансамблю народного танцю «Промінь» МДУ. Разом із колективом він неодноразово ставав лауреатом фестивалей і конкурсів України та зарубіжжя.


Крім того, хлопець є членом громадських організацій «Назустріч кожному», учасником проєкту «Школа волонтерів» та багатьох благодійних акцій. Своєю активною громадською позицією Микола сприяє утвердженню ідеалів і цінностей Революції Гідності. 


Щиро вітаємо Миколу Шабельника та бажаємо подальших успіхів у навчанні, науці, творчості та громадській діяльності!
                                            

Читайте такожСтудентка МДУ Катерина Северіна стала призеркою Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт з філології

Переглядів: 912 | Додав: Press2