Головна » 2017 » Квітень » 14 » Студент МДУ Олександр Щекутьєв - переможець II туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Історія»
15:13
Студент МДУ Олександр Щекутьєв - переможець II туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Історія»

Студент 4 курсу спеціальності «Історія» Маріупольського державного університету Олександр Щекутьєв посів перше місце у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Історія».

Олімпіада проходила з 10 по 13 квітня в Херсонському державному університеті. Більше 50 студентів з 35 вищих навчальних закладів України змагалися в знанні української та всесвітньої історії.

Учасники олімпіади виконували письмові завдання, які включали тестування, а також відкриті питання на перевірку логічного мислення і творчих здібностей. Працюючи над завданнями, студенти демонстрували вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, виявляти причинно-наслідкові зв'язки між подіями.

Крім участі в олімпіаді, студенти, які приїхали з різних областей України, змогли ознайомитись з пам'ятками Херсона і відвідати відкриту лекцію начальника археологічної експедиції Херсонського державного університету.

За підсумками II туру Всеукраїнської студентської олімпіади Олександр Щекутьев набрав найбільшу кількість балів і посів перше місце. Олександр вже втретє бере участь у олімпіаді зі спеціальності «Історія», але тільки в цьому році він здобув довгоочікувану перемогу.

Нагадаємо, що за високі досягнення в навчанні та науковій діяльності в 2016 він був удостоєний іменної стипендії Президента України.

Щиро вітаємо Олександра та бажаємо йому подальших успіхів і нових перемог!

Читайте також: Студенти-історики обговорили роль Хмельницького і Грушевського у розбудові Української держави

Переглядів: 692 | Додав: Прес-центр