Головна » 2018 » Травень » 31 » Студент МДУ Святослав Беспалов – триразовий призер Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное
16:21

Студент економіко-правового факультету Маріупольського державного університету Святослав Беспалов здобув медалі на Чемпіонаті України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. Змагання проходили 17-23 травня у Дніпрі.

За право представляти національну збірну на майбутніх Чемпіонатах Європи та Світу боролися близько 300 найсильніших спортсменів з різних міст України. Святослав Беспалов представляв Донеччину. Він вихованець КДЮСШ «Атлетик», майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, у МДУ навчається на спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Виступивши на чотирьох дистанціях у різних видах програми, Святослав став триразовим призером змагань, завоювавши одну срібну і дві бронзові медалі.

Щиро вітаємо Святослава з перемогою та бажаємо подальших спортивних досягнень!

Переглядів: 93 | Додав: Прес-центр