Головна » 2020 » Листопад » 12 » Студент МДУ Сергій Рашевський успішно завершив дистанційний курс навчання в італійському університеті
16:10
Студент МДУ Сергій Рашевський успішно завершив дистанційний курс навчання в італійському університеті

Щороку Університет для іноземців міста Перуджа, який є найавторитетнішим і найпрестижнішим закладом освіти Італії, надає студентам Маріупольського державного університету стипендії на навчання.

Цього разу унікальну можливість вдосконалити свої знання з італійської мови та культури отримав студент ІІІ курсу спеціальності «Переклад (італійська)» Сергій Рашевський. 
 

Через пандемію COVID-19 поїздка в Італію відмінилася, тому заняття проходили у дистанційному форматі. Проте це не завадило Сергію пройти навчальний курс у повному обсязі та перейняти досвід вивчення італійської мови в університетах різних країн світу. Стажування об'єднало молодь з України, Румунії, Німеччини, Іраку, Болгарії та Фінляндії.
 

Перед стажуванням Сергій володів італійською на рівні B1. Формат постійного спілкування із носіями мови допоміг студенту МДУ зруйнувати мовний бар'єр та більш впевнено використовувати знання на практиці.
 

Навчання відбувалось у невимушеній, дружній та доброзичливій атмосфері. Ми займалися щовечора з понеділка по п’ятницю. Безперечною перевагою була розмовна практика з носіями мови, багато вправ з граматики та занурення в мовне середовище. Крім того, я краще познайомився з культурою Італії завдяки тематичним тижням, присвяченим національній кухні, мистецтву, музиці та історії. Дистанційний формат трохи засмутив мене, адже я не зміг на власні очі побачити всю чарівність  країни, та незважаючи на це міжнародне стажування мене не розчарувало.
 

 

За результатами навчання хлопець склав підсумковий тест, який показав підвищення мовного рівня до В2 – вище середнього. 


Партнерські відносини Маріупольського університету з Університетом для іноземців міста Перуджа тривають вже десятий рік поспіль. Викладачі та студенти підвищують свій професійний рівень під час місячних або тримісячних курсів. Навчання містить не лише практичні заняття з італійської мови, а й з італійської літератури, історії та мистецтва. Подібні стажування є важливими у формуванні компетенцій і світогляду майбутніх фахівців з італійської філології. 

 

Читайте також: Доцент МДУ Олена Пефтієва взяла участь у Міжнародній літній школі за програмою Еразмус+

 

Переглядів: 228 | Додав: Прес-центр