Головна » 2017 » Червень » 6 » Студентам 4 курсу спеціальності "Правознавство" розповіли про особливості прохождення ЗНО з права для вступу на ОС "Магістр"
10:26
Студентам 4 курсу спеціальності "Правознавство" розповіли про особливості прохождення ЗНО з права для вступу на ОС "Магістр"

2 червня у Маріупольському державному університеті пройшли збори випускників ОС «Бакалавр» за спеціальністю «Правознавство» щодо строків та порядку проходження ЗНО для вступу на ОС «Магістр» спеціальності 081 «Право».

Під час доповіді випускники мали змогу ознайомитись з Правилами прийому до МДУ 2017 року, з механізмом реєстрації на ЗНО у приймальній комісії МДУ, зі структурою єдиного фахового вступного випробування.

Під час зустрічі викладачі кафедри права та публічного адміністрування докладно розповіли про особливості навчання на магістратурі спеціальності 081 «Право».

Інформаційні матеріали щодо термінів реєстрації, подання документів та особливостей проходження ЗНО з права дивіться за посиланням.

Для індивідуальних консультацій можна звертатись у приймальну комісію МДУ за адресою пр. Будівельників, 129А (корпус економіко-правового факультету, каб. 112) та за телефоном (0629) 53-22-73.

Читайте також: Студенти-волонтери МДУ навчали дітей у літніх мовних таборах

Переглядів: 334 | Додав: Прес-центр