Головна » 2018 » Березень » 3 » Студентам МДУ розповіли, як користуватися ProZorro і впроваджувати реформи
14:16
Студентам МДУ розповіли, як користуватися ProZorro і впроваджувати реформи

Сьогодні у Маріупольському державному університеті відбувся навчальний семінар-практикум на тему «Алгоритм успішної реформи для майбутніх реформаторів». Його метою було навчити студентів управляти змінами.  

Семінар для студентів старших курсів проводив координатор проектів ГО «Платформа Громадський Контроль» Денис Баранець. Він продемонстрував структуру електронної системи публічних закупівель ProZorro, розповів, як проходив процес публічних закупівель до 2014 року і яким він є зараз, які міфи існують навколо оновленої процедури закупівель, які знання необхідні для працевлаштування у цій сфері. Також учасники заходу дізналися, які етапи має подолати стартап на шляху до повноцінної реформи та як просувати реформи у суспільстві.

Громадська організація «Платформа Громадський контроль» – офіційний куратор впровадження електронної системи публічних закупівель ProZorro у Дніпропетровський області. Впродовж останніх двох років організація проводить моніторинг закупівель та активно сприяє підвищенню їхньої якості.

Читайте також: Інспектор Департаменту кіберполіції Національної поліції України провів майстер-клас для студентів МДУ

Переглядів: 258 | Додав: Прес-центр