Головна » 2018 » Травень » 15 » «100 годин волонтерства» – проект для активної молоді
10:16
«100 годин волонтерства» – проект для активної молоді

100 годин волонтерства – це онлайн-платформа, створена для обміну інформацією у сфері волонтерського руху для допомоги некомерційним (громадським, соціальним) ініціативам. Кожен охочий може зареєструватися на сайті в якості волонтера або замовника послуги.

Ініціатива реалізується у рамках проекту «Зміцнення суспільної довіри» (USBI II), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Вона започаткована з метою розвитку громадського руху міста та активізації молоді.

 

Учасники проекту можуть брати участь у тренінгах, отримувати нові знання та навички, необхідні для волонтерської діяльності. В залежності від складності виконаних робіт за успішне виконання заявок волонтерам нараховуватимуться бали в годинах. Набравши 100 годин, учасник отримає мотиваційне заохочення від партнерів проекту.

 

14 травня координатор проекту «100 годин волонтерства» Олександр Халамей провів презентацію для студентів Маріупольського державного університету і запропонував їм долучитися до волонтерської діяльності. Він наголосив, що волонтерство є не лише способом цікаво і весело провести час, а й можливістю принести користь своєму місту.

 

Читайте також: На факультеті іноземних мов МДУ відбулися тренувальні навчання з відпрацювання плану евакуації

Переглядів: 253 | Додав: Press