Головна » 2018 » Квітень » 6 » Студентам МДУ розповіли про умови проходження практики та працевлаштування у банку
16:15
Студентам МДУ розповіли про умови проходження практики та працевлаштування у банку

6 квітня у Маріупольському державному університеті відбулася зустріч студентів економіко-правового факультету з керівником напрямку трудових ресурсів Східного регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк» Інною Смолій. Захід проходив за сприяння відділу з організації практик та працевлаштування випускників МДУ.

У першу чергу Інна Смолій розповіла студентам про діяльність банку та ознайомила з правилами проходження онлайн-практики на базі їх установи. Вона зауважила, що цей вид практики доступний для студентів будь-яких спеціальностей і передбачає дистанційне набуття практичних навичок у будь-який зручний для студента час. За підсумками успішного проходження практики банк видає сертифікат, а найкращим практикантам пропонує роботу.

 

Також студенти дізналися про наявні вакансії, зокрема, клієнт-менеджера, менеджера з обслуговування корпоративних клієнтів, касира-операціоніста, водія-інкасатора, спеціаліста з роботи з проблемною заборгованістю, керівника відділення. Всі зацікавлені у працевлаштуванні до банківської установи можуть заповнити анкету або надіслати SMS зі словом robota на номер 10060.

 

Зустрічі із роботодавцями є важливою складовою комплексної діяльності, націленої на сприяння подальшому працевлаштуванню студентів університету.

 

Читайте також: Проект Scholarship: отримайте грант на оплату річного навчання (подача заявок – до 15 травня)

Переглядів: 225 | Додав: Прес-центр