Головна » 2018 » Листопад » 1 » Студентам МДУ запропонували пройти оплачувану практику за кордоном
15:33
Студентам МДУ запропонували пройти оплачувану практику за кордоном

31 жовтня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету пройшла зустріч з адміністрацією туристичної компанії «Calypso Tour Ua». Зі студентами і викладачами спілкувалися генеральний директор Еркан Чавуш і керівник відділу міжнародних практик Руслана Жовтані. Мова йшла про можливості проходження оплачуваної практики студентів за кордоном – у Єгипті, Словаччині, Туреччині, Болгарії.

Студентам запропонували спробувати себе у туристичній сфері. Серед наявних вакансій: трансферний, екскурсійний та шопінг-гід, рецепціоніст, аніматор, фітнес-тренер, офіціант, бармен тощо. Працевлаштування молоді відбувається за контрактом на два, три або шість місяців. Середня зарплатня складає $500-600. Окрім цього, роботодавці допомагають з оформленням робочої візи для майбутніх працівників, оплачують їх трансфер і проживання.


По закінченні практики студенти отримають міжнародний сертифікат, що стане у нагоді при майбутньому працевлаштуванні та складанні якісного резюме.


За два роки роботи компанія «Calipso Tour UA» організувала зарубіжну практику для більше 1200 студентів з України. Всі охочі скористатися цією можливістю мають заповнити анкету, після чого представники компанії запросять кандидатів на співбесіду.


Читайте також: На базі МДУ пройшов Всеукраїнський молодіжний форум «У твоїх руках»

Переглядів: 255 | Додав: Прес-центр