Головна » 2018 » Червень » 8 » Студентам-журналістам запропонували пройти практику на телеканалах медіахолдингу «Медіа Група Україна»
15:55
Студентам-журналістам запропонували пройти практику на телеканалах медіахолдингу «Медіа Група Україна»

7 червня у рамках засідання прес-клубу факультету філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету студенти спеціальності «Журналістика» зустрілися з представниками медіа-холдингу «Медіа Група Україна».

Студентам розповіли про медіа, які входять до складу об'єднання, і можливості проходження практики на їх базі, після чого інформаційний продюсер регіональних каналів медіа-холдингу «Медіа Група Україна» Олена Цинтила провела майстер-клас, поділившись секретами підготовки новин на телебаченні.

 

Вона розповіла про успішні приклади та нестандартні ситуації з власного досвіду підготовки новинних сюжетів. Зауважила, зокрема, що журналістам неохоче говорять правду, проте шукати її потрібно, адже одне із головних завдань у цій професії – подача об'єктивної та правдивої інформації.

 

Побажавши майбутнім журналістам успішного професійного становлення, продюсер медіахолдінгу запропонувала їм взяти участь у літній «Медіа Майстерні»  освітньому проекті телеканалу «Україна», який дає можливість удосконалити журналістські навички і працевлаштуватися. Программа навчання включає майстер-класи провідних медіаекспертів і двотижневу практику в телевізійних проектах.

 

Читайте також: Абітурієнти склали творчий залік зі спеціальності «Журналістика»

Переглядів: 272 | Додав: Прес-центр