Головна » 2020 » Січень » 8 » Студенти-екологи МДУ проходитимуть практику на базі природного заповідника «Кам’яні могили»
12:47
Студенти-екологи МДУ проходитимуть практику на базі природного заповідника «Кам’яні могили»

Маріупольський державний університет підписав договір про співробітництво з Українським степовим природним заповідником НАН України. Угода передбачає організацію різних видів практик для студентів спеціальності «Екологія» та проведення спільних наукових досліджень.

Вже цього року студенти проходитимуть практику на території заповідника «Кам’яні могили», а в перспективі – на теренах інших заповідників, які входять до структури УСПЗ НАН України.


Заповідник «Кам’яні могили» має велику природну цінність. На його території ростуть рідкісні рослини, занесені до Червоної книги, і ведеться постійна наукова робота з вивчення унікальних геологічних та біологічних процесів. Під час практики студенти і викладачі МДУ досліджуватимуть степові екосистеми і сезонні зміни природних явищ разом із провідними фахівцями заповідної справи, а також отримають досвід польових робіт.


Таким чином, університет забезпечить якісну практичну підготовку фахівців-екологів, які сприятимуть збереженню природної різноманітності ландшафтів, біорізноманіття тваринного та рослинного світу, підтриманню загального екологічного балансу та забезпеченню фонового моніторингу навколишнього природного середовища.
 

Читайте також: Екодосвід: студенти МДУ взяли участь у молодіжному обміні в Іспанії
 

Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ

Переглядів: 155 | Додав: Press