Головна » 2017 » Листопад » 9 » Студенти і викладачі МДУ писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності
15:37
Студенти і викладачі МДУ писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада, у День української писемності та мови, Маріупольський державний університет гостинно відчинив двері усім охочим долучитися до написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Девіз цьогорічного диктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

В акції взяли участь понад 120 осіб, серед яких були декани, завідуючі кафедр, викладачі та студенти факультетів іноземних мов, філології та масових комунікацій і грецької філології та перекладу. Учасники перевірили свої знання української мови, апо завершенні заходу учасники поділились своїми враженнями.

Олена Павленко, декан факультету іноземних мов: «Я пишаюся тим, що є причетною до цього проекту який має багаторічні звичаї, але швидко відгукується на суспільні запити».

Юлія Кажан, завідувач кафедри німецької та французької філології: «Ще у школі я дуже любила писати диктанти, і через 20 років приємно знову пізнати відчуття іспиту у житті».

Ірина Соколова, професор кафедри педагогіки та освіти: «Мене не полишало відчуття свята і гордості за нашу рідну мову».

Анастасія Жигалова, студентка І курсу спеціальності «Освіта. Мова та література (англійська)»: «Це був дуже гарний досвід для всієї України, бо склалося відчуття, що ми – єдина нація, яка шанує і поважає рідну мову. Я вважаю, що необхідно і далі підтримувати традицію проведення диктантів національної єдності».

Читайте також: На факультеті філології та масових комунікацій пройшов поетичний флешмоб

Переглядів: 456 | Додав: Прес-центр