Головна » 2016 » Листопад » 4 » Студенти і викладачі МДУ завітали до Головного управління Нацполіції Донеччини
14:27
Студенти і викладачі МДУ завітали до Головного управління Нацполіції Донеччини

3 листопада студактив Маріупольського державного університету разом із ректором Костянтином Балабановим завітали до Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Для студентів провели оглядову екскурсію, після чого з ними зустрівся начальник ГУНП Донеччини, генерал поліції третього рангу В’ячеслав Аброськін.

Очільник главку розповів студентам про свою ранкову поїздку до селища Виноградне і продемонстрував уламки снарядів, якими були обстріляні житлові будинки. У процесі подальшого спілкування з молоддю генерал пригадав, як відбудовувалася поліція після початку АТО, а також поділився планами щодо технічного вдосконалення нинішнього місця розташування Головного управління Нацполіції Донеччини – створення «розумної» будівлі, до приміщень якої можна буде потрапити лише за відбитками пальців. Великий інтерес у молоді викликав проект нацполіції Донеччини «Єдиний аналітичний сервісний центр», а також міський проект «Безпечне місто», який передбачає встановлення по місту камер спостереження.

Спілкування з очільником обласної поліції проходило у теплій, дружній атмосфері. Студенти пригадали яскраві виступи творчих колективів обласного управління поліції, які неодноразово брали участь в університетських заходах, і скористалися нагодою, щоб запросили колектив поліцейських-барабанщиць виступити на концерті з нагоди 25-річчя МДУ.

По завершення зустрічі ректор МДУ, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі, професор Костянтин Балабанов подякував генералу за цікаву бесіду і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю у рамках укладеної угоди між Маріупольським державним університетом та ГУНП в Донецькій області.

Читайте також: Доцент МДУ Вадим Коробка прочитав лекції з історії Приазов’я для поліцейських Донеччини

 

 

Переглядів: 321 | Додав: Прес-центр