Головна » 2017 » Листопад » 6 » Студенти і випускники МДУ отримали міжнародні сертифікати з новогрецької мови
14:20
Студенти і випускники МДУ отримали міжнародні сертифікати з новогрецької мови

6 жовтня на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету пройшла XII церемонія вручення сертифікатів міжнародного зразка, які підтверджують володіння новогрецькою мовою та є визнаними у європейському просторі вищої освіти. Сертифікати рівня А1, В1, В2 за Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти отримали випускники та студенти МДУ, зокрема студентки спеціальності «Переклад (новогрецька)» Ксенія Продзинська (IV курс) і Юлія Тарасова (I курс).

З успішним проходженням кваліфікаційного випробування й отриманням відповідного документу студенток привітали викладачі кафедри грецької філології та перекладу.

Нагадаємо, що Маріупольський державний університет – перший виш в Україні, на базі якого у 2006 році був акредитований Екзаменаційний центр Міністерства освіти, досліджень і релігії Греції з правом проведення кваліфікаційних іспитів на отримання міжнародного сертифікату з новогрецької мови. Сертифікат надає такі переваги:

  • засвідчує рівень володіння новогрецькою мовою;
  • підтверджує мовної компетентності на ринку праці; 
  • підвищує шанси на отримання стипендій та грантів на навчання і дослідницьку діяльність фондів, державних установ, університетів та інших навчальних закладів у Греції та на Кіпрі; 
  • надає право іноземним громадянам вступати до грецьких вишів і претендувати на державні посади в Греції, включаючи освітні заклади всіх ступенів. 

За роки роботи Центру у Маріупольському держуніверситеті 110 осіб успішно склали іспит і отримали міжнародні сертифікати. Більшість із них – студенти і випускники МДУ.

Усі охочі скласти іспит у 2018 році звертайтеся на факультет грецької філології та перекладу.
Адреса: пр. Будівельників, 129, ауд. 302
Тел.: (067) 499-60-68, (097) 262-74-46

Читайте також: Кафедра грецької філології та перекладу запрошує до участі у фотоконкурсі

Переглядів: 306 | Додав: Прес-центр