Головна » 2016 » Грудень » 2 » Студенти історичного факультету МДУ зустрілися з маріупольським письменником Євгеном Балем
15:53
Студенти історичного факультету МДУ зустрілися з маріупольським письменником Євгеном Балем

Цього тижня на історичному факультеті Маріупольського державного університету пройшла зустріч студентів із капітаном першого рангу у відставці, письменником Євгеном Балем. Євген Миколайович презентував молоді свої книги «Мерідіани штурмана Барка» та «Фарватер не відомий...», які містять спогади про захоплюючі морські й океанські подорожі та цікаві, часом анекдотичні, випадки з життя. Спілкуючись зі студентами, автор зачитав кілька фрагментів нарисів зі своїх книг і поділився спостереженнями, які не потрапили до друку. Студентам було цікаво познайомитися з творчістю маріупольського письменника і поспілкуватися з ним наживо.

Наприкінці зустрічі заступник декана історичного факультету МДУ Оксана Сивак подякувала гостю за цікаву розповідь і за твори, яка відображають неповторний колорит приморського міста. Кілька книг з дарчим написом Євген Баль подарував науковій бібліотеці університету. Після процедури оформлення їх можна буде взяти на абонементі художньої літератури.

Читайте також: У МДУ пройшов майстер-клас з фотографічної творчості для школярів Маріуполя

Переглядів: 379 | Додав: Прес-центр