Головна » 2018 » Вересень » 11 » Студенти-історики обговорили події кривавого вересня 1939 року
14:00
Студенти-історики обговорили події кривавого вересня 1939 року

11 вересня на базі Музею історії та археології Маріупольського державного університету пройшло чергове засідання студентського наукового історико-археологічного товариства під керівництвом старшого викладача кафедри історичних дисциплін В'ячеслава Забавіна.

Темою засідання були події кривавого вересня 1939 року, коли німецький Вермахт вторгся у Польщу, розпочавши Другу світову війну. В обговоренні взяли участь студенти спеціальностей «Історія та археологія» і «Середня освіта. Історія».


Основним спікером виступив доцент кафедри культурології та інформаційної діяльності Юрій Рябуха, який зосередив увагу на діях польської кавалерії та розвінчанні міфів про кінні атаки польських улан на німецькі танки. Першокурсники ознайомилися із загальним ходом військових дій, ретельно розглянули події боїв під Кроянтами, Мокрою, на Бзурі тощо. Також учасники переглянули декілька відеофрагментів сучасних реконструкцій на місцях вересневих подій минулого століття.


По закінченні лекції студенти ознайомилися з експозицією нагород ІІ Речі Посполитої у Музеї історії та археології МДУ. Багатьма з цих нагород були відзначені учасники Другої світової війни.


Читайте також: Першокурсники відвідали засідання студентського наукового історико-археологічного товариства МДУ

Переглядів: 181 | Додав: Press