Головна » 2017 » Квітень » 13 » Студенти-історики обговорили роль Хмельницького і Грушевського у розбудові Української держави
17:02
Студенти-історики обговорили роль Хмельницького і Грушевського у розбудові Української держави

13 квітня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулася наукова конференція на тему «Гетьман Богдан Хмельницький у науковій творчості Михайла Грушевського». Захід організований кафедрою історичних дисциплін спільно з кафедрою філософію та соціології МДУ у рамках викладання спецкурсу «Наукова діяльність Михайла Грушевського». 

Відкрив конференцію завідувач кафедри історичних дисциплін, доктор історичних наук, професор Володимир Романцов. Разом зі студентами він обговорив головну тему зустрічі та побажав всім учасникам успіхів і поповнення багажу знань.
З доповідями виступили студенти спеціальності «Історія» Марк Бородай, Данило Сегеда, Володимир Староверов, Олена Літвінова, Максим Гарматюк, Владислав Харахурсах

Під час конференції учасники зауважили, що Михайло Грушевський – видатна постать української історії кінця XIX початку XX століття, яка зробила вагомий внесок у розвиток національної історичної школи. Михайло Сергійович виявляв великий інтерес до українського національно-визвольного руху під проводом Богдана Хмельницького і як вчений, і як очільник Української Центральної Ради. Досвід дипломатичної та військово-політичної діяльності гетьмана Хмельницького він вивчав для подальшого використання у справі розбудови Української держави.

Читайте також: Студенти спеціальності «Історія» МДУ відвідали Старокримський етнографічний музей

Переглядів: 644 | Додав: Прес-центр