Головна » 2018 » Листопад » 8 » Студенти й аспіранти МДУ прослухали цикл скайп-лекцій філолога Салонікського університету імені Арістотеля
16:34
Студенти й аспіранти МДУ прослухали цикл скайп-лекцій філолога Салонікського університету імені Арістотеля

Протягом жовтня-листопада студенти факультету іноземних мов та аспіранти Маріупольського державного університету прослухали цикл скайп-лекцій доктора Ісаака Папандопулоса, фахівця з прикладної лінгвістики Салонікського університету імені Арістотеля (Греція). Заняття проходили як на факультеті, так і на базі нещодавно відкритого інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку».

Лекції були присвячені інноваційним підходам до викладання іноземних мов та основам міжкультурної комунікації. Студенти ознайомились із сучасними методами навчання іноземним мовам, спеціальними навчальними техніками й інтерактивними методиками викладання.


Паралельно з навчанням студентів МДУ Ісаак Папандопулос проводив наукове дослідження. Він запропонував маріупольським студентам заповнити анкети, щоб оцінити їх прагнення вивчати анлійську як мову міжнародного спілкування і порівняти його із прагненням грецької молоді.


Наукові контакти з доктором Ісааком Папандопулосом встановила декан факультету іноземних мов, професор Олена Павленко під час міжнародної конференції «Інноваційні підходи у викладанні іноземних мов», яка проходила у грецькому місті Комотині. Згідно з досягнутою домовленістю скайп-лекції вченого Салонікського університету імені Арістотеля проходитимуть і наступного навчального року. Цикл розрахований на здобувачів другого (магістерського) і третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.
 

Читайте також: Студентам МДУ запропонували пройти оплачувану практику за кордоном

Переглядів: 109 | Додав: Прес-центр