Головна » 2020 » Січень » 3 » Унікальна можливість: студенти МДУ отримали стипендії на навчання в Школі європейського права та управління
12:47
Унікальна можливість: студенти МДУ отримали стипендії на навчання в Школі європейського права та управління

Три студенти і випускниця Маріупольського державного університету отримали стипендії на навчання в Школі європейського права та управління в Афінах. Цей престижний навчальний заклад працює при Європейській організації публічного права (ЄОПП) з метою підготовки нової генерації соціально відповідальних керівників Європейського Союзу.

Домовленість про стажування студентів на базі Європейської організації публічного права досягнута в результаті переговорів ректора МДУ, професора Костянтина Балабанова з директором ЄОПП, професором Спиридоном Флогаітісом. Очільник ЄОПП відвідував університет у червні 2019 року і висловив намір підтримати спеціальності «Право» і «Міжнародне право», за якими Маріупольський держуніверситет здійснює підготовку фахівців.


Після ретельного відбору, головним критерієм якого був високий рівень знання англійської мови, у вересні 2019 року до Грецької Республіки вирушили студенти спеціальності «Право» Іван Апанасько, Дарія Кузьмішкіна і Дмитро Безкровний та випускниця спеціальності «Мова та література (новогрецька)» Валерія Зацепіна. Стипендії, виділені ЄОПП виключно для студентів Маріупольського держуніверситету, покривають вартість трирічного навчання і проживання у гуртожитку.
 

Ця міжнародна освітня програма не має аналогів у світі. В Школі європейського права та управління студенти вивчають основні закони ЄС, а також національне законодавство однієї з країн Євросоюзу і водночас знайомляться із принципами сучасного управління у Європейському Союзі. Навчальний процес проходить в інтерактивній формі: разом із викладачами молодь проводить дискусії, дивиться відео та презентації, а підготовка до занять проходить на базі бібліотеки Європейської організації публічного права.


Студенти МДУ вивчають дисципліни «Вступ до правових систем і формування юридичних міркувань», «Сучасна історія Європи та еволюція юридичних і політичних систем», «Цивільне право», які викладають випускники провідних університетів Європи та фахівці-практики з міжнародного права. Також учасники програми беруть участь у конференціях, відвідують відкриті лекції, зокрема професора факультету права Кембриджського університету Девіда Фелдмана, а також неформальні заходи  вечори грецької музики, екскурсії.


По завершенні навчання студенти отримають диплом бакалавра, який визнається у Європі.


Читайте також: Студентка МДУ Кароліна Болховітіна вдосконалювала знання італійської мови в університеті Перуджі


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ
 

Переглядів: 305 | Додав: Press2