Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Студенти МДУ відвідали тренінг Андрія Куликова на тему інформаційних війн
11:23
Студенти МДУ відвідали тренінг Андрія Куликова на тему інформаційних війн

Цього тижня студенти Маріупольського державного університету взяли участь у тренінгу відомого медіаексперта, голови правління ГО «Громадське радіо» Андрія Куликова на тему «Інформаційні війни в телерадіоефірі: як протистояти і діяти журналістам».

Тренінг проходив на базі Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка та зібрав студентів із різних регіонів України. Серед учасників були студенти спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю» МДУ Вікторія Шамрій, Василь Кочмар, Ліна Шапранова, Валерія Крупій, Дарина Чабанова та Олена Міробян.


Під час тренінгу студенти навчалися дієвим способам протистояти інформаційним атакам, відрізняти достовірну інформацію від пропаганди, а також мали змогу проявити свої творчі здібності та вдосконалити практичні навички. Майбутні журналісти усвідомили, що у час війни так само важливо дотримуватися професійних стандартів, як і в мирний час.


Незабаром студенти МДУ відвідають тренінги інших медіаекспертів: генерального продюсера UA: Українське радіо Дмитра Хоркіна та головної редакторки Київського бюро Радіо Свобода Інни Кузнєцової.


Читайте також: Студенти і викладачі МДУ розповіли школярам про складові гібридної війни

Переглядів: 82 | Додав: Press