Головна » 2016 » Жовтень » 28 » Студенти МДУ обговорили питання запобігання та протидії торгівлі людьми
13:20
Студенти МДУ обговорили питання запобігання та протидії торгівлі людьми

27 жовтня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбулися лекція-бесіда і дискусія у рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з питань протидії торгівлі людьми. У заходах взяли участь студенти І-ІІІ курсів спеціальності «Мова та література (англійська)» та учасники Дебатного клубу факультету іноземних мов МДУ.

«Не стань жертвою торгівлі людьми!» – під таким гаслом пройшла лекція-бесіда, організована диспетчером деканату Ілоною Рибою. Студентам порадили бути обережними при працевлаштуванні за кордон, зокрема, користуватися послугами перевірених компаній-посередників та звертатися до міграційної служби одразу по в’їзді до зарубіжної країни.

Після лекції відбулося засідання дискусійного клубу, присвячений темі «Запобігання та зменшення ризику потрапляння студентської молоді у рабство». Цей захід організували старший викладач кафедри англійської філології Ольга Бердіна і заступник декана, керівник Дебатного клубу факультету іноземних мов Максим Стьопін. Учасники обговорили питання виявлення та ідентифікації осіб, які стали жертвами торгівлі людьми, та напрями реабілітаційної роботи з постраждалими.

Читайте також: Факультет іноземних мов МДУ святкує своє 20-річчя

Переглядів: 366 | Додав: Прес-центр