Головна » 2016 » Грудень » 13 » Студенти МДУ обговорили шляхи розвитку конфлікту на Донбасі з міжнародними експертами
16:55
Студенти МДУ обговорили шляхи розвитку конфлікту на Донбасі з міжнародними експертами

Студенти Маріупольського державного університету Георгій Бушуєв, Юрій Прекрасний, Олександра Рабчевська та Ірина Кондратенко взяли участь у дводенній Осінній академії НАТО «Встановлення довіри для України: досвід НАТО у примиренні через інформування та діалог». Захід проходив у Вінниці 8-9 грудня. Його організаторами виступила ГО «Центр міжнародної безпеки» у співпраці з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса та Національним інститутом стратегічних досліджень при Президентові України. Фінансову підтримку надав Центр інформації та документації НАТО в Україні.

Осіння академія НАТО об'єднала представників дипломатичних установ Польщі та США, відомих вітчизняних експертів у сфері міжнародних відносин і безпеки, студентів і аспірантів провідних вищих навчальних закладів з різних регіонів України. Мета даного проекту – сприяння початок широкої дискусії та подальшого вироблення якісно нових підходів до вирішення конфлікту на Донбасі на основі побудови громадського довіри з урахуванням людського фактора.

Учасники обговорили досвід НАТО у галузі побудови миру та основні принципи регіональної стратегії безпеки після української кризи 2014 року, а також розробили практичні рекомендації для врегулювання конфлікту.

Читайте також: У МДУ пройшов міжнародний науковий форум з питань інтеграції країн в світовий економічний та політико-правовий простір

Переглядів: 432 | Додав: Прес-центр